Egzamin taxi Warszawa – pytania

Szukasz kursu taxi w innym mieście? Wejdź na Kursy taxi online i zobacz gdzie jeszcze prowadzimy kursy na taksówkarza

Koszt kursu: 99 PLN

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Kurs taxi Warszawa

Koszt kursu: 99 PLN

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Często szukacie pytań z egzaminu na licencję taxi w Warszawie. Mamy bazę kilkunastu tysięcy pytań, które w połączeniu z interaktywnymi szkoleniami, dostępnymi dla każdego, kto zapisze się na szkolenie taxi Warszawa, doskonale ułatwiają naukę!

Egzamin taxi – przykładowe pytania

Kliknij na przycisk poniżej, aby wygenerować przykładowe pytania z egzaminu na taxi w Warszawie. Pytania pochodzą z naszego szkolenia, o którym więcej możesz przeczytać na stronie Kurs taxi Warszawa.

Wszystkie pytania, które zobaczysz powyżej, są dostępne dla naszych kursantów (wraz z mnóstwem kombinacji odpowiedzi) w naszych szkoleniach taxi. Wejdź na Kursy taxi i zapisz się już dziś! Dostęp do quizów jest nieograniczony czasowo, a nasza baza stale się powiększa.

Należy jednak pamiętać, że Warszawa wymaga zaświadczenia o ukończeniu szkolenia z zakresu transportu osób taksówką, aby móc zapisać się na egzamin na licencję taxi.

Egzamin taxi Warszawa

Egzamin na taksówkarza w Warszawie ma formę testu i składa się z 20 pytań, uwzględniających zarówno tematykę, związaną z topografią, jak i przepisami porządkowymi. Jeśli uzyskasz co najmniej 70% z testu, tzn. na 14 pytań odpowiesz poprawnie, zdajesz egzamin na taxi i z pozostałymi dokumentami możesz udać się do Wydziału Licencji i Transportu Drogowego, w Alejach Jerozolimskich 28 by złożyć wniosek o licencję taxi.

Krąży obiegowa opinia, że egzamin na taxi w Warszawie jest trudny. To prawda, jeśli nie podejdzie się do niego z odpowiednią starannością. Łatwo jest przeoczyć ważne informacje, które trzeba przyswoić, jak również pomylić się w pytaniach podchwytliwych. Dzięki quizom i interaktywnym mapkom, nasze kursy na licencję taxi doskonale przygotowują do egzaminu i pomagają w bieżącej nauce.

My też zdawaliśmy egzamin taxi Warszawa i wiemy, co trzeba zrobić, aby dobrze się przygotować do tego wyzwania. Dobry Kurs Taxi został stworzony po to, by wyjść na przeciw oczekiwaniom egzaminatorów i pomóc wszystkim kursantom uporać się z tym najważniejszym etapem na drodze ku poprowadzeniu własnej taksówki.

Zamów kurs i odbierz zniżkę na terminal płatniczy!

Wszyscy nasi kursanci dostają zniżkę na terminal płatniczy z funkcją przyjmowania płatności zbliżeniowych. Twój terminal na własność jedynie za 249 zł netto!

Więcej informacji

Jesteś osobą bezrobotną?

Możesz ubiegać się o sfinansowanie szkolenia taxi w naszym ośrodku przez Urząd Pracy. Nie przejmuj się, pomożemy Ci przejść całą procedurę.

Więcej informacji

Nasze szkolenia taxi

  • prowadzimy online - uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • wygodne płatności przelewami ekspresowymi
  • zaświadczenia wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami i Pocztą Polską
  • baza kilkudziesięciu tysięcy pytań (najwięcej w Polsce), zbliżonych tematyką do pytań egzaminacyjnych
  • mogą zostać sfinansowane przez Twój Urząd Pracy - jeśli jesteś osobą bezrobotną

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Potrzebujesz więcej informacji?