FAQ

Nasze szkolenia taxi

  • prowadzimy online - uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • wygodne płatności przelewami ekspresowymi
  • zaświadczenia wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami i Pocztą Polską
  • baza kilkudziesięciu tysięcy pytań (najwięcej w Polsce), zbliżonych tematyką do pytań egzaminacyjnych

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Zdajemy sobie sprawę, że kursy taxi online budzą wiele kontrowersji, dlatego postanowiliśmy zamieścić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W przypadku innych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Czy kursy taxi online są legalne?

Tak, jak najbardziej. Ustawodawca nie przewidział żadnych konkretnych form przeprowadzania szkoleń z zakresu wykonywania przewozów osób taksówką, a to oznacza, że szkolenia taxi, przeprowadzane za pośrednictwem sieci Internet są w 100% legalne.

Zaświadczenia wystawiane przez naszą firmę po ukończonym kursie, uprawniają do zapisania się na egzamin taxi i w konsekwencji pozwalają zdobyć licencję. Sprawdź nas na stronach urzędów miast, jesteśmy wpisani jako ośrodek szkolenia taxi. Zostaliśmy wpisani na stronach internetowych następujących miast: Warszawa, Łódź, Kraków, a złożyliśmy już stosowne wnioski do Urzędów Miast Katowic i Wrocławia.

Czy szkolenia taxi online są obowiązkowe?

W niektórych miastach należy ukończyć kurs z zakresu przewozu osób taksówką osobową i zdać egzamin, by uzyskać licencję taxi. W chwili obecnej oferujemy szkolenia w następujących miastach, które wymagają zaświadczenia o ukończonym kursie taxi: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Wrocław.

Czy szkolenia taxi online są gorsze od szkoleń stacjonarnych?

W żadnym wypadku. Wszystkie szkolenia taxi składają się z dwóch części: jednej dotyczącej przepisów i drugiej dotyczącej topografii. O ile w przypadku nauki przepisów, kursy stacjonarne mogą rywalizować z kursami online, o tyle w przypadku nauki topografii, kursy taxi online (a w szczególności Dobry Kurs Taxi) nie mają sobie równych.

Dzieje się tak, ponieważ nauka topografii przez Internet może zostać wzbogacona interaktywnymi mapkami, quizami, tabelami, w których łatwo znaleźć pożądany obiekt. Takie bogactw funkcjonalności i ułatwień jest niespotykane w przypadku kursów taxi stacjonarnych.

Czy kursant jest pozostawiony sam sobie?

Zdecydowanie nie! Wszyscy kandydaci na taksówkarza, którzy zapisali się na nasz kurs taxi mogą liczyć na nieprzerwaną pomoc doświadczonych szkoleniowców, którzy w dodatku sami są taksówkarzami. Kontakt odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub umieszczonego na naszej platformie szkoleniowej helpdeska.

Jesteście w innym mieście niż mój kurs, czy to źle?

Nasze szkolenia taxi online są tak zaprojektowane, aby były przystępne dla wszystkich kursantów. Świadczymy pomoc przez cały czas nawet jeśli jesteś w Łodzi czy Krakowie. Z kolei zaświadczenia, które są niezbędne do zapisania się na egzamin taxi, wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami lub Pocztą Polską (w zależności od tego co wybierzesz), a zatem odległość naprawdę nie jest problemem!

Czy kurs taxi online jest ograniczony czasowo?

W przeciwieństwie do kursów stacjonarnych, nasze kursy taxi nie są ograniczone czasowo. Nie jest tak, że po uzyskaniu zaświadczenia nie masz już dostępu do bazy pytań, obiektów czy lekcji dotyczących przepisów. Dostęp do tych informacji jest nieograniczony czasowo, co również wydaje się być niewykonalne w przypadku stacjonarnych kursów na taksówkarza.

Dlaczego taka niska cena?

To proste. Nie prowadzimy kursów stacjonarnych i nie musimy wynajmować stałej siedziby. W żadnym wypadku niska cena nie oznacza gorszego szkolenia taxi.

Skąd kilka tysięcy pytań egzaminacyjnych w Waszej bazie danych?

Stworzyliśmy unikatowe algorytmy, który na podstawie danych geograficznych generują pytania identyczne z tymi, które mogą pojawić się na egzaminie.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Oczywiście! Wystawiamy faktury VAT, jednak kursy taxi (w tym także online) są zwolnione z tego podatku na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 29 lit. a ustawy o VAT.

Zapisz się na kurs

Nie czekaj i zapisz się na nasz kurs taxi online już teraz. Korzystaj z doskonałych materiałów i bazy kilkudziesięciu tysięcy pytań egzaminacyjnych.

Wybierz miasto, aby przejść do zamówienia: