Kurs na taxi Katowice

Szukasz kursu taxi w innym mieście? Wejdź na Kursy taxi online i zobacz gdzie jeszcze prowadzimy kursy na taksówkarza

Koszt kursu: 149 PLN

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Kurs taxi Katowice

Koszt kursu: 149 PLN

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Czy chcesz jeździć na taxi w Katowicach! Jeśli tak możemy Ci w tym pomóc!

Uruchomiliśmy w Dobrym Kursie Taxi kurs na licencję taxi Katowice – obowiązkowe szkolenie taxi dla wszystkich kandydatów na taksówkarza w Katowicach. Nasze szkolenia taxi odbywają się w całości online, co gwarantuje wygodę i elastyczność niespotykaną w przypadku kursów stacjonarnych.

Od 2015 r. aby uzyskać licencję taxi w Katowicach należy ukończyć szkolenie i zdać egzamin taxi. Nasz kurs taxi Katowice odbywa się na podstawie uchwały nr XVIII/335/15 Rady Miasta Katowice z dnia 26 listopada 2016 r. w sprawie obowiązku ukończenia szkolenia, potwierdzonego egzaminem dla osób ubiegających się o udzielenie licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką na obszarze miasta Katowice.

Mamy ogromną bazę pytań egzaminacyjnych – kilka tysięcy pytań, na które możesz trafić zdając egzamin na taxi w Katowicach. Naszym kursantom udostępniamy interaktywne lekcje i unikatowe quizy, dzięki którym nauka jest łatwa i przyjemna.

Jak wygląda kurs taxi Katowice online?

Każdy nasz kursant otrzymuje dane dostępowe do platformy szkoleniowej, na której może uczestniczyć w kursie taxi online. Platforma zawiera unikatowe interaktywne mapki oraz quizy, które ułatwiają przyswojenie wiedzy potrzebnej do zostania taksówkarzem w Katowicach. Dostęp do platformy jest możliwy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Zobacz nasze pozostałe kursy taxi na poniższych zrzutach ekranu

Kurs taxi online - quiz

Kurs taxi online – quiz

Kurs taxi Kraków - quiz

Kurs taxi online – quiz

Kurs taxi online - ulice

Kurs taxi online – ulice

Kurs taxi online - dzielnice

Kurs taxi online – dzielnice

Kurs na taksówkarza online - quizy

Kurs na taksówkarza online – quizy

Szkolenie taxi online - mapy

Szkolenie taxi online – mapy

Kurs na taksówkarza online - dzielnice

Kurs na taksówkarza online – dzielnice

Kurs Taxi online - treść

Kurs Taxi online – treść

Wiemy, że dla kandydatów na taksówkarza, bardzo ważne są pytania z egzaminu taxi. To, czym wyróżnia się Dobry Kurs Taxi to niepowtarzalny zbiór pytań z dotychczasowych egzaminów, wzbogacony o tysiące pytań unikatowych, przypominających te egzaminacyjne, ale odnoszących się do innych obiektów: hoteli, gastronomii, klubów, restauracji, etc. Szansa, że trafisz dwa razy na taki sam quiz, jest tak samo niska, co wylosowanie szóstki w totka!

Nie ograniczamy dostępu do naszych kursów taxi online, nawet po ich ukończeniu. Do platformy szkoleniowej masz dostęp przez cały czas po otrzymaniu zaświadczenia, a ważność danych dostępowych nie wygasa nawet po zdanym egzaminie na taxi. A ponadto, przez cały czas będziemy Cię wspierać i służyć naszym doświadczeniem i wiedzą.

Dlaczego warto zamówić kurs taxi Katowice w DKT?

Jeśli masz zamiar zapisać się na szkolenie taxi Katowice, warto wybrać nas! Poniżej kilka powodów, dlaczego najlepsze kursy taxi w Katowicach są dostępne u nas.

Powód pierwszy: elastyczność i wygoda. Uczysz się kiedy i gdzie chcesz!

Pracujesz i nie możesz uczęszczać na stacjonarne kursy taxi w Katowicach? Albo mieszkasz daleko od ośrodków szkolenia i nie chcesz marnować czasu na dojazdy? A może po prostu cenisz sobie wygodę i elastyczność? Jeśli tak, kurs taxi online jest dla Ciebie! Wystarczy Ci urządzenie z dostępem do Internetu, aby móc odbyć kurs taxi Katowice. Nigdy więcej nie stracisz lekcji tylko dlatego, że nie mogłeś na nie dojechać.

Przyjmujemy płatności szybkimi przelewami (za pośrednictwem systemu tpay), a na kurs zostaniesz zapisany w ciągu jednego dnia od zaksięgowania płatności. W cenie kursu taxi jest także wysyłka zaświadczenia o jego ukończeniu kurierem DPD, Paczkomatem lub ewentualnie Pocztą Polską. Jeśli dzisiaj zapiszesz się na szkolenie i opłacisz kurs, nawet pojutrze będziesz mógł odebrać zaświadczenie o jego ukończeniu!

Powód drugi: ogromna baza pytań z egzaminu taxi w Katowicach. Szybka i skuteczna nauka

Nasze quizy pomagają się uczyć i utrwalać zdobytą wiedzę! Im więcej quizów rozwiązujesz, tym pytania z egzaminu na taxi w Katowicach będą łatwiejsze! Mamy bazę kilku tysięcy pytań, zarówno z dotychczasowych egzaminów, jak i naszych własnych, przypominających te egzaminacyjne, ale odnoszące się do innych obiektów. Wszystko to sprawia, że w Dobrym Kursie Taxi quizy są niepowtarzalne, a niezliczona kombinacja odpowiedzi sprawia, że egzamin taxi Katowice nie będzie tak bardzo przerażający!

Powód trzeci: innowacyjny interfejs. Nowoczesna i wygodna nauka

Interfejs platformy szkoleniowej Dobrego Kursu Taxi jest tak skonstruowany, aby do dyspozycji kursanta było jak najwięcej interaktywnych narzędzi: mapek, tabel i quizów. Jesteśmy dumni z naszego interfejsu, który powstał w odpowiedzi na potrzebny kandydatów na taksówkarza w Katowicach.

Po czwarte: sami jesteśmy taksówkarzami. Możesz nam zaufać

My też jesteśmy taksówkarzami i też kiedyś braliśmy udział w szkoleniach taxi online. Wiemy, czego nam brakowało i wiemy, co zrobić, by jak najsprawniej się nauczyć do egzaminu taxi.

Kurs licencja taxi Katowice: jak się zapisać?

Zapiszesz się na kurs w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz kurs taxi Katowice z dostępnych szkoleń taxi na stronie Kursy Taxi i kliknij “Zamów już teraz”.
  2. W nowo otwartej stronie uzupełnij swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (pozostałe dane możesz uzupełnić później).
  3. Wybierz sposób dostawy zaświadczenia. Jeśli wybierzesz Paczkomat poprosimy Cię o wskazanie urządzenia, w którym chcesz odebrać dokumenty.
  4. Następnie poprosimy Cię o wskazaniu sposób płatności – udostępniamy szybki przelew (tpay.com) lub zwykły przelew.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas komplet wiadomości z danymi niezbędnymi do rozpoczęcia kursu taxi.

Możesz także napisać do nas na kontakt@dobrykurstaxi.pl z prośbą o zapisanie Cię na kurs. Zrobimy to za Ciebie!

Zamów kurs i odbierz zniżkę na terminal płatniczy!

Wszyscy nasi kursanci dostają zniżkę na terminal płatniczy z funkcją przyjmowania płatności zbliżeniowych. Twój terminal na własność jedynie za 249 zł netto!

Więcej informacji

Jesteś osobą bezrobotną?

Możesz ubiegać się o sfinansowanie szkolenia taxi w naszym ośrodku przez Urząd Pracy. Nie przejmuj się, pomożemy Ci przejść całą procedurę.

Więcej informacji

Nasze szkolenia taxi

  • prowadzimy online - uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • wygodne płatności przelewami ekspresowymi
  • zaświadczenia wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami i Pocztą Polską
  • baza kilkudziesięciu tysięcy pytań (najwięcej w Polsce), zbliżonych tematyką do pytań egzaminacyjnych
  • mogą zostać sfinansowane przez Twój Urząd Pracy - jeśli jesteś osobą bezrobotną

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Potrzebujesz więcej informacji?