Kraków

Szukasz kursu taxi w innym mieście? Wejdź na Kursy taxi online i zobacz gdzie jeszcze prowadzimy kursy na taksówkarza

Koszt kursu: 149 PLN

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Kurs taxi Kraków

Koszt kursu: 149 PLN

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Pomożemy Ci zostać taksówkarzem w Krakowie!

U nas zrobisz kurs z zakresu topografii i przepisów dotyczących poruszania się taxi osobowym w miejscowości Kraków. Kurs taxi Kraków jest obowiązkowy dla wszystkich kandydatów na taksówkarzy, a zaświadczenie, które od nas dostaniesz uprawni Cię do zapisania się na egzamin.

Szkolenie odbywa się na podstawie uchwały nr XCII/1367/13 Rady Miasta Krakowa z dnia 4 grudnia 2013 r. w sprawie wprowadzenia wymagań uprawniających do wykonywania transportu drogowego taksówką.

W naszej bazie znajduje się kilkanaście tysięcy pytań, które mogą pojawić się na egzaminie na licencję taxi w Krakowie. Nasze quizy świetnie uczą i pozwalają doskonale przygotować się do egzaminu.

Aby przejrzeć przykładowe pytania z naszego szkolenia, wejdź na Egzamin taxi Kraków – pytania.

Jak szkolimy: nasz kurs taxi Kraków

Kurs taxi Kraków odbywa się w całości online. Każdy kandydat na taksówkarza, chętny do odbycia kursu u nas, zapisuje się za pośrednictwem formularza i otrzymuje unikatowy login i hasło do wykorzystania w platformie szkoleniowej. W ten sposób uzyskuje dostęp do lekcji oraz quizów. Lekcje umożliwiają poznanie teoretycznych podstaw pracy na taxi w Krakowie, a także podstawy topografii, a quizy utrwalają zdobytą wiedzę.

Kurs taxi Kraków - dzielnice

Kurs taxi Kraków – dzielnice

Kurs taxi Kraków - ulice

Kurs taxi Kraków – ulice

Mamy ponad 20 tys. pytań egzaminacyjnych w bazie! Zaprojektowaliśmy interaktywne mapki, dzięki którym błyskawicznie przyswoisz sobie lokalizację najważniejszych obiektów w Krakowie oraz przepisów prawa, które musisz znać jeśli chcesz zdać egzamin i uzyskać licencję taxi w miejscowości Kraków. Przez całą dobę, jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc pomocą i doświadczeniem. Do swojego konta masz dostęp przez cały czas, nawet kilka miesięcy po rejestracji na kurs taxi będziesz mógł zalogować się do platformy szkoleniowej.

Kurs taxi Kraków - quiz

Kurs na taksówkarza Kraków – quiz

Kurs taxi Kraków - quiz

Kurs na taksówkarza Kraków – quiz

Dlaczego warto zamówić kurs taxi Kraków?

Szkolenie taxi w Krakowie jest obowiązkowe, a zatem musisz znaleźć ośrodek szkoleniowy, w którym odbędziesz kurs. Dlaczego warto odbyć kurs na taksówkarza u nas? Powodów jest kilka.

Po pierwsze: elastyczność i wygoda

Kurs na taksówkarza w mieście Kraków, który oferujemy w ramach Dobrego Kursu Taxi, to gwarancja elastyczności: uczysz się gdzie i kiedy chcesz. Potrzebujesz tylko urządzenia z dostępem do Internetu. To wygodniejsze niż kursy stacjonarne, prawda? Kurs taxi online to gwarancja, że nie przepadną Ci lekcje, po prostu usiądziesz do nich później. Za kurs na taxi zapłacisz szybkim przelewem, a zapiszemy Cię na niego w ciągu maksymalnie 24 godzin od zaksięgowania płatności. Z kolei zaświadczenie, które uprawni Cię do zapisania się na egzamin, wyślemy Ci kurierem DPD, Paczkomatami lub (na Twoje życzenie) Pocztą Polską. A wszystko to bez dodatkowych opłat! Jeśli już dziś zapiszesz się na kurs taxi Kraków, nawet pojutrze będziesz mógł mieć zaświadczenie!

Po drugie: kilkanaście tysięcy pytań egzaminacyjnych

Ćwiczenie czyni mistrza, jak głosi stare porzekadło. Im więcej quizów rozwiążesz, tym większa szansa, że zdasz egzamin na taxi w Krakowie już za pierwszym podejściem. W przeciwieństwie do konkurencji, u nas nie natrafisz na drugi taki sam quiz egzaminacyjny, który już rozwiązywałeś. Mamy kilkanaście tysięcy pytań w bazie i jeszcze więcej kombinacji odpowiedzi. A nasza baza quizów jest ogromna. Nasze szkolenie taxi to najlepsza droga, byś mógł zostać taksówkarzem w mieście Kraków.

Po trzecie: rewolucyjny interfejs

Projektując nasze kursy taxi, chcieliśmy je stworzyć tak, by nauka była jak najprostsza. Przygotowaliśmy interfejs, który szybko nauczy Cię lokalizacji wybranych obiektów. Do Twojej dyspozycji są interaktywne mapki, tabele i inne narzędzia, dzięki którym szybko ukończyć kurs taxi Kraków.

Po czwarte: my też jeździmy na taxi

Sami jesteśmy taksówkarzami i też kiedyś zapisaliśmy się na kurs taxi. Wiemy czego nam brakowało na szkoleniach na taksówkarza, w których uczestniczyliśmy i dzięki temu nasza platforma szkoleniowa jest pozbawiona wad konkurencji.

Kurs licencja taxi Kraków: jak się zapisać?

Zapiszesz się na kurs w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz kurs z dostępnych na stronie Kursy Taxi i kliknij “Zamów”.
  2. W nowo otwartej stronie wpisujesz swoje dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
  3. W kolejnym punkcie wybierasz sposób dostawy zaświadczenia. Jeśli wybierzesz Paczkomat poprosimy Cię o wskazanie urządzenia, w którym chcesz odebrać dokumenty.
  4. Następnie wybierasz sposób płatności – szybki przelew lub zwykły przelew.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas komplet maili z danymi niezbędnymi do rozpoczęcia kursu.

Możesz także napisać do nas na kontakt@dobrykurstaxi.pl z prośbą o zapisanie Cię na kurs. Zrobimy to za Ciebie!

Zamów kurs i odbierz zniżkę na terminal płatniczy!

Wszyscy nasi kursanci dostają zniżkę na terminal płatniczy z funkcją przyjmowania płatności zbliżeniowych. Twój terminal na własność jedynie za 249 zł netto!

Więcej informacji

Jesteś osobą bezrobotną?

Możesz ubiegać się o sfinansowanie szkolenia taxi w naszym ośrodku przez Urząd Pracy. Nie przejmuj się, pomożemy Ci przejść całą procedurę.

Więcej informacji

Nasze szkolenia taxi

  • prowadzimy online - uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • wygodne płatności przelewami ekspresowymi
  • zaświadczenia wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami i Pocztą Polską
  • baza kilkudziesięciu tysięcy pytań (najwięcej w Polsce), zbliżonych tematyką do pytań egzaminacyjnych
  • mogą zostać sfinansowane przez Twój Urząd Pracy - jeśli jesteś osobą bezrobotną

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Potrzebujesz więcej informacji?