Kurs taxi Łódź

Szukasz kursu taxi w innym mieście? Wejdź na Kursy taxi online i zobacz gdzie jeszcze prowadzimy kursy na taksówkarza

Koszt kursu: 149 PLN

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Kurs taxi Łódź

Koszt kursu: 149 PLN

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Dzięki nam zostaniesz taksówkarzem w mieście Łodzi!

Dobry Kurs Taxi oferuje szkolenie taxi z zakresu topografii i przepisów dotyczących prowadzenia taxi osobowego w mieście Łódź. Kurs taxi Łódź jest niezbędny, aby zapisać się na egzamin i otrzymać licencję taxi. Zaświadczenie, które od nas otrzymasz, uprawnia do zapisania się na egzamin.

Szkolenie na licencję taxi odbywa się na podstawie uchwały nr LXXVIII/1633/13 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 27 grudnia 2013 r. w sprawie wprowadzenia obowiązku ukończenia szkolenia zakończonego egzaminem przed komisją egzaminacyjną.

W naszej bazie danych znajdziesz bazę kilku tysięcy pytań egzaminacyjnych, zarówno tych z lat ubiegłych, jak i takich, które mogą pojawić się w przyszłości. Nasze quizy świetnie wspomagają proces nauki!

Możesz zapoznać się z przykładowymi pytaniami, wystarczy że odwiedzisz stronę Egzamin taxi Łódź – pytania.

Kurs taxi Łódź: nasze szkolenie

Kurs taxi Łódź jest kursem online, co znaczy, że uczysz się przez Internet. Każdy kursant naszego ośrodka, który zapisał się na nasze szkolenie taxi, otrzyma unikatowy login i hasło do wykorzystania w platformie szkoleniowej, uzyskując dostęp do lekcji i quizów. Dzięki naszym lekcjom poznanie teoretycznych podstaw pracy na taxi w mieście Łódź oraz topografii miasta, będzie lekkie, łatwe i przyjemne. Mapki pomogą zapamiętać lokalizację obiektów, a quizy utrwalą wiedzę.

Kurs taxi Łódź - treść

Kurs taxi Łódź – treść

Kurs taxi Łódź - treść

Kurs taxi Łódź – treść

Szkolenie taxi Łódź - mapka

Szkolenie taxi Łódź – mapka

Szkolenie taxi Łódź - mapka

Szkolenie taxi Łódź – mapka

Kilka tysięcy pytań egzaminacyjnych w bazie czynią nasze szkolenie na taksówkarza w mieście Łódź doskonała opcją dla adeptów pracy na taxi. Dzięki temu nigdy nie trafisz na drugi taki sam quiz, jak to często ma miejsce u konkurencji. W bazie danych obiektów w mieście Łodzi mamy niemal 600 lokalizacji, takich jak: kluby, restauracje, urzędy, hotele, zabytki, etc. Dzięki nam praca na taxi w mieście Łodzi nie będzie dla Ciebie problemem. Przez cały czas, jesteśmy do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci przebrnąć przez kurs taxi.

Kurs na taksówkarza Łódź - quizy

Kurs na taksówkarza Łódź – quizy

Kurs na taksówkarza Łódź - quizy

Kurs na taksówkarza Łódź – quizy

Kurs na licencję taxi Łódź - dzielnice

Kurs na licencję taxi Łódź – dzielnice

Kurs na licencję taxi Łódź - ulice

Kurs na licencję taxi Łódź – ulice

Dlaczego warto zamówić kurs taxi Łódź?

Szkolenie taxi w mieście Łodzi jest niezbędne do uzyskania licencji, a zatem musisz znaleźć ośrodek szkoleniowy, w którym odbędziesz kurs. Dlaczego warto odbyć kurs na taksówkarza u nas? Powodów jest kilka.

Po pierwsze: elastyczność i wygoda

Kurs na taxi w mieście Łódź, który oferujemy w ramach naszej platformy szkoleniowej, to gwarancja wygody: uczysz się gdzie i kiedy chcesz. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do Internetu. Kurs taxi przeprowadzony online to gwarancja, że nie przepadnie Ci żadna lekcja, jeśli nawet wypadnie Ci coś innego – do lekcji usiądziesz wtedy kiedy chcesz. Za kurs na taxi zapłacisz szybkim przelewem, a zaświadczenie, które uprawni Cię do zapisania się na egzamin, wyślemy kurierem DPD, Paczkomatami lub (na Twoje życzenie) Pocztą Polską. Za darmo.

Jeśli jeszcze dzisiaj rozpoczniesz kurs taxi Łódź, nawet pojutrze będziesz mógł mieć zaświadczenie!

Po drugie: ogromna baza quizów

Im więcej quizów rozwiążesz, tym łatwiej będzie Ci zdać egzamin na taxi w mieście Łódź. W końcu, ćwiczenie czyni mistrza. Jednak w przeciwieństwie do innych ośrodków szkoleń taxi, u nas nie natrafisz na dwa takie same quizy egzaminacyjne. W naszej bazie znajduje się kilka tysięcy pytań egzaminacyjnych z samej Łodzi, a liczba kombinacji odpowiedzi liczy się w milionach. Kurs taxi Łódź w naszym ośrodku to najwygodniejsza droga do uzyskania licencji taxi w mieście Łódź.

Po trzecie: nowoczesny interfejs

Nasze szkolenie taxi jest tak zaprojektowane, by nasi kursanci jak najłatwiej przyswajali zgromadzoną w nich wiedzę. Interaktywne mapki zaprojektowaliśmy tak, jak sami chcielibyśmy być nauczeni.

Po czwarte: też jesteśmy taksówkarzami

My też jeździmy z kogutem “TAXI” na dachu i dlatego wiemy jak skonstruować szkolenie, które dobrze przygotuje do zawodu taksówkarza. Wiemy, czego nam brakowało w szkoleniach, w których uczestniczyliśmy i mogliśmy to rozwiązać w Dobrym Kursie Taxi.

Po piąte: gratisy

Do zaświadczeń o ukończeniu naszych kursów, dołączamy gratisy: płytę CD ze wszystkimi pytaniami z naszej bazy danych – niezwykle atrakcyjną pomoc w bieżącej nauce przepisów i topografii – oraz egzemplarz przepisów porządkowych, których posiadanie przy sobie jest obowiązkowe w mieście Łodzi.

Kurs licencja taxi Łódź: jak się zapisać?

Na kurs taxi Łódź zapiszesz w kilku prostych krokach:

 1. Wybierz kurs z dostępnych na stronie Kursy Taxi i kliknij „Zamów”.
 2. W nowo otwartej stronie wpisujesz swoje dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
 3. W kolejnym punkcie wybierasz sposób dostawy zaświadczenia. Jeśli wybierzesz Paczkomat poprosimy Cię o wskazanie urządzenia, w którym chcesz odebrać dokumenty.
 4. Następnie wybierasz sposób płatności – szybki przelew lub zwykły przelew.
 5. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas komplet maili z danymi niezbędnymi do rozpoczęcia kursu.

Możesz także napisać do nas na kontakt@dobrykurstaxi.pl z prośbą o zapisanie Cię na kurs. Zrobimy to za Ciebie!

Zamów kurs i odbierz zniżkę na terminal płatniczy!

Wszyscy nasi kursanci dostają zniżkę na terminal płatniczy z funkcją przyjmowania płatności zbliżeniowych. Twój terminal na własność jedynie za 249 zł netto!

Więcej informacji

Jesteś osobą bezrobotną?

Możesz ubiegać się o sfinansowanie szkolenia taxi w naszym ośrodku przez Urząd Pracy. Nie przejmuj się, pomożemy Ci przejść całą procedurę.

Więcej informacji

Nasze szkolenia taxi

 • Nasze szkolenia taxi prowadzimy online, dzięki czemu uczysz się wtedy i gdzie Ci wygodnie!
 • Opłatę za kurs taxi uiścić można przelewem ekspresowym – bez potrzeby wychodzenia z domu!
 • Zaświadczenia o ukończeniu kursu możemy wysłać aż na trzy sposoby – kurierem DPD, Paczkomatem lub przez Pocztę Polską. Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę, my się dostosujemy!
 • Z myślą o naszych kursantach opracowaliśmy innowacyjny interfejs ułatwiający naukę!
 • W nauce u nas pomagają autorskie quizy – baza pytań to kilkadziesiąt tysięcy pozycji (i pula ciągle rośnie)! Dzięki naszej znajomości środowiska taksówkarskiego pytania są zbliżone do tych, które mogą pojawić się na egzaminie!
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim – dane naszych kursantów są chronione specjalnym certyfikatem SSL
 • Znane źródło - jesteśmy legalni i polecani. Nasze kursy są wpisane na listy ośrodków szkoleniowych taxi przez wiele urzędów w Polsce
 • Nasze kursy to nie tylko wiedza, ale też stałe wsparcie, możliwość zasięgnięcia porady i skorzystania ze wskazówek doświadczonych szkoleniowców
 • Po zakupieniu kursu każdy z naszych klientów ma nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych – lekcji, quizów, mapek

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Potrzebujesz więcej informacji?