Kurs taxi Warszawa

Szukasz kursu taxi w innym mieście? Wejdź na Kursy taxi online i zobacz gdzie jeszcze prowadzimy kursy na taksówkarza

Koszt kursu: 99 PLN

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Kurs taxi Warszawa

Koszt kursu: 99 PLN

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Pomożemy Ci zostać taksówkarzem w Warszawie!

Oferujemy kurs z zakresu topografii i przepisów dotyczących poruszania się taxi osobowym w miejscowości Warszawa, prowadzony przez Internet – wygodnie, elastycznie i bezstresowo. Ukończenie takiego kursu jest obowiązkowe dla wszystkich kandydatów na taksówkarzy, a zaświadczenie, które od nas dostaniesz uprawni Cię do zapisania się na egzamin.

Szkolenie odbywa się na podstawie uchwały nr LXXI/1843/2013 Rady m.st. Warszawy z dnia 21 listopada 2013 r. w sprawie obowiązku ukończenia szkolenia zakończonego egzaminem dla osób wykonujących przewozy osób taksówkami.

Mamy bazę kilkunastu tysięcy pytań, które mogą pojawić się na egzaminie taxi. Dzięki temu nasze interaktywne quizy doskonale przygotowują do zawodu taksówkarza.

Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe pytania, które mamy w bazie wejdź na Egzamin taxi Warszawa – pytania.

Jak szkolimy: nasz kurs taxi Warszawa

Nasz kurs na taksówkarza odbywa się za pośrednictwem Internetu. Każdy, kto zapisze się na kurs taxi, otrzyma unikatowy login i hasło. Dzięki temu uzyska dostęp do portalu szkoleniowego – lekcji oraz quizów. Dzięki lekcjom poznasz teoretyczne podstawy pracy taksówkarza w Warszawie oraz podstawy topografii, a dzięki quizom utrwalisz zdobytą wiedzę.

Kurs Taxi Warszawa - treść

Kurs Taxi Warszawa – treść

Kurs Taxi Warszawa - treść

Kurs Taxi Warszawa – treść

Kurs na taksówkarza Warszawa - ulice

Kurs na taxi Warszawa – ulice

Kurs taxi Warszawa - dzielnice

Kurs na taxi Warszawa – dzielnice

Mamy największą bazę quizów egzaminacyjnych – ponad 20 tysięcy pytań! Interaktywne mapki pomagają w przyswojeniu sobie lokalizacji obiektów, takich jak: zabytki, muzea, urzędy, kluby, itd., a także przepisów prawa, których znajomość jest niezbędna w pracy taksówkarza nie tylko w miejscowości Warszawa, ale w całej Polsce. W każdej chwili dnia i nocy masz dostęp do pomocy technicznej i merytorycznej naszych wykwalifikowanych pracowników. Ważność Twojego konta jest nieograniczona czasowo, dlatego nie musisz się martwić o dostęp do danych po kilku miesiącach od rejestracji na kurs taxi.

Kurs taxi Warszawa - mapy

Kurs taxi Warszawa – mapy

Kurs taxi Warszawa - mapy

Kurs taxi Warszawa – mapy

 

Kurs na taksówkarza Warszawa - quizy

Kurs na taksówkarza Warszawa – quizy

Kurs na taksówkarza Warszawa - quizy

Kurs na taksówkarza Warszawa – quizy

Dlaczego warto zamówić kurs taxi Warszawa?

Ponieważ kursy taxi w Warszawie są obowiązkowe, musisz znaleźć ośrodek szkoleniowy, w którym odbędziesz szkolenie. Dlaczego warto zrobić go u nas? Powodów jest kilka.

Po pierwsze: wygoda i elastyczność

Nasz kurs na taksówkarza to gwarancja tego, że uczysz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Nie musisz jeździć na kursy taxi stacjonarne w określonych godzinach. Jeśli coś Ci „wypadnie”, nie zmarnujesz lekcji, usiądziesz do nich później! Za nasz kurs na taxi zapłacisz wygodnie szybkim przelewem, a zapiszemy Cię na niego niemal od razu (nie później niż w ciągu 24 godzin). Zaświadczenie, niezbędne do zapisania się na egzamin, wyślemy Ci kurierem DPD, paczkomatami lub (na Twoje życzenie) Pocztą Polską. A wszystko to bez dodatkowych opłat! Jeśli dzisiaj zapiszesz się na kurs taxi Warszawa, zaświadczenie możesz dostać nawet pojutrze!

Po drugie: bogata baza pytań egzaminacyjnych

Mówi się, że ćwiczenie czyni mistrza. Im więcej quizów rozwiążesz, tym większa szansa, że zdasz egzamin już za pierwszym podejściem. A nasza baza quizów jest ogromna. Kilka tysięcy pytań i kilkanaście milionów kombinacji odpowiedzi sprawią, że nigdy nie rozwiążesz dwóch takich samych quizów, jak to często ma miejsce u konkurencji. Nasz kurs taxi to przemyślana strategia, która ma doprowadzić Cię do upragnionego celu: uzyskania licencji taksówkarza w mieście Warszawa.

Po trzecie: wygodny interfejs

Chcieliśmy, aby na naszych kursach taxi nauka była prosta i łatwo przyswajalna. Stworzyliśmy interfejs, dzięki któremu szybko zobaczysz na mapce lokalizację wybranego obiektu, a interaktywne mapki i tabelki zwiększą i tak już szerokie możliwości nauki.

Po czwarte: sami jesteśmy taksówkarzami

My też jeździmy na taxi. Znamy ten zawód od przysłowiowej podszewki i wiemy czego nam brakowało podczas kursów taxi, na których byliśmy. W Dobrym Kursie Taxi chcieliśmy uniknąć tych niedociągnięć.

Po piąte: gratisy

Do każdego zaświadczenia o ukończonym szkoleniu z zakresu transportu osób taksówką, dołączamy gratisy: egzemplarz przepisów porządkowych (obowiązkowych w Warszawie!), płytę CD ze wszystkimi pytaniami oraz inne materiały przydatne w codziennej nauce do egzaminu na licencję taxi.

Po szóste: tworzymy społeczność

Nasze kursy taxi to nie tylko szkolenia, mapki i quizy. To także m.in. grupa na Facebooku, na której możecie wymieniać swoje doświadczenia z kolejnymi krokami na drodze ku licencji taxi.

Grupę na Facebooku znajdziesz pod adresem: https://www.facebook.com/groups/324424251303877/

Kurs na taksówkarza Warszawa: jak się zapisać?

Zapiszesz się na kurs w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz kurs z dostępnych na stronie Kursy Taxi i kliknij “Zamów”.
  2. W nowo otwartej stronie wpisujesz swoje dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
  3. W kolejnym punkcie wybierasz sposób dostawy zaświadczenia. Jeśli wybierzesz Paczkomat poprosimy Cię o wskazanie urządzenia, w którym chcesz odebrać dokumenty.
  4. Następnie wybierasz sposób płatności – szybki przelew lub zwykły przelew.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas komplet maili z danymi niezbędnymi do rozpoczęcia kursu.

Możesz także napisać do nas na kontakt@dobrykurstaxi.pl z prośbą o zapisanie Cię na kurs. Zrobimy to za Ciebie!

Zamów kurs i odbierz zniżkę na terminal płatniczy!

Wszyscy nasi kursanci dostają zniżkę na terminal płatniczy z funkcją przyjmowania płatności zbliżeniowych. Twój terminal na własność jedynie za 249 zł netto!

Więcej informacji

Jesteś osobą bezrobotną?

Możesz ubiegać się o sfinansowanie szkolenia taxi w naszym ośrodku przez Urząd Pracy. Nie przejmuj się, pomożemy Ci przejść całą procedurę.

Więcej informacji

Nasze szkolenia taxi

  • prowadzimy online - uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • wygodne płatności przelewami ekspresowymi
  • zaświadczenia wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami i Pocztą Polską
  • baza kilkudziesięciu tysięcy pytań (najwięcej w Polsce), zbliżonych tematyką do pytań egzaminacyjnych
  • mogą zostać sfinansowane przez Twój Urząd Pracy - jeśli jesteś osobą bezrobotną

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Potrzebujesz więcej informacji?