Kurs na taxi Wrocław

Szukasz kursu taxi w innym mieście? Wejdź na Kursy taxi online i zobacz gdzie jeszcze prowadzimy kursy na taksówkarza

Koszt kursu: 149 PLN

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Kurs taxi Wrocław

Koszt kursu: 149 PLN

Zapisz się już teraz!

Zobacz program szkolenia

Jeśli teraz zamówisz, zaświadczenie o ukończeniu kursu możesz otrzymać nawet w ciągu 2 dni roboczych!

Zapisz się na nasz kurs taxi Wrocław – zostań taksówkarzem!

Zapisz się na nasze szkolenie na licencję taxi we Wrocławiu – obowiązkowe dla wszystkich osób, które chcą zostać taksówkarzem w stolicy Dolnego Śląska. Nasze szkolenie odbywa się online, a to oznacza, że możesz uczyć się kiedy i gdzie chcesz i nie musisz zapisywać się na kursy taxi stacjonarne.

Kurs odbywa się na podstawie uchwały nr LII/1314/13 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 30 grudnia 2013 r. w sprawie szkolenia i egzaminu potwierdzającego znajomość topografii Wrocławia oraz przepisów prawa miejscowego przez przedsiębiorcę osobiście wykonującego przewozy lub kierowcę przez niego zatrudnionego. Zostaliśmy wpisani na listę ośrodków prowadzących szkolenia taxi prowadzoną przez Urząd Miejski Wrocławia.

W naszej bazie znajduje się kilkanaście tysięcy pytań, które mogą pojawić się na egzaminie na licencję taxi. Nasze quizy świetnie uczą i pozwalają doskonale przygotować się do egzaminu.

Kurs taxi Wrocław: jak wygląda szkolenie

Ponieważ kurs taxi Wrocław w naszym ośrodku odbywa się w zupełności online, każda osoba, która się zapisze na kurs, otrzyma dane dostępowe do unikatowej platformy szkoleniowej, w której znajdzie lekcje, w tym interaktywne mapki, oraz quizy. Lekcje pokrywają w całości program szkolenia, wprowadzony przez Radę Miejską Wrocławia, a quizy pomagają utrwalić przyswojoną wiedzę.

Kurs na taxi Wrocław – galeria (treść kursu i osiedla)

Kurs taxi Wrocław - treść

Kurs taxi Wrocław – treść

Kurs taxi Wrocław - ulice

Kurs taxi Wrocław – ulice

Kurs na taxi Wrocław - osiedla

Kurs na taxi Wrocław – osiedla

Kurs na taxi Wrocław - osiedla

Kurs na taxi Wrocław – osiedla

 

W naszej bazie znajdziesz kilka tysięcy pytań, które mogą pojawić się na egzaminie. Oprócz pytań z zeszłych lat, przygotowaliśmy także sporą ilość pytań niepowtarzalnych, przypominających pytania egzaminacyjne, ale dotyczących innych obiektów. Dzięki temu nie trafisz nigdy na dwa identyczne quizy, a wylosowanie dwóch identycznych pytań jest niezwykle rzadkie. Nasz interfejs to gwarancja, że egzamin taxi Wrocław nie będzie dla Ciebie wielkim problemem!

Do swojego konta szkoleniowego masz dostęp cały czas. Nie ograniczamy go, ani nie każemy nic dopłacić po ukończonym kursie. Z lekcji i quizów możesz korzystać aż do pozytywnego zaliczenia egzaminu taxi we Wrocławiu, a nawet dłużej. Przez cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc pomocą, radą, wskazówką i doświadczeniem.

Szkolenie taxi Wrocław – galeria (mapki interaktywne i quizy)

Szkolenie taxi Wrocław - mapki

Szkolenie taxi Wrocław – mapki

Szkolenie taxi Wrocław - mapki

Szkolenie taxi Wrocław – mapki

Kurs licencja taxi Wrocław - pytania egzaminacyjne

Kurs licencja taxi Wrocław – pytania egzaminacyjne

Kurs licencja taxi Wrocław - pytania egzaminacyjne

Kurs licencja taxi Wrocław – pytania egzaminacyjne

Dlaczego warto zamówić nasze szkolenie taxi Wrocław?

Jeśli chcesz jeździć na taxi we Wrocławiu, musisz znaleźć ośrodek szkoleniowy, w którym odbędziesz szkolenie taxi. Poniżej napisaliśmy dlaczego warto go ukończyć u nas.

Po pierwsze: elastyczność i wygoda

Wiemy, że wielu spośród naszych kursantów to osoby, którzy pracują w innych zawodach, albo mieszkają za daleko, aby móc odbyć kurs taxi Wrocław w jednym z ośrodków stacjonarnych. W Dobrym Kursie Taxi wystarczy tylko urządzenie z dostępem do Internetu! Kurs taxi online to wygoda, bo można uczyć się u siebie w domu, albo na drugim końcu Polski, i elastyczność, bo nigdy nie przepadną Ci lekcje, na które nie zdążysz dojechać.

Za kurs taxi zapłacisz szybkim przelewem, a zapiszemy Cię na niego w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności. Zaświadczenia wysyłamy Paczkomatami, kurierem DPD lub (na życzenie) Pocztą Polską – w cenie kursu. A jeśli już dzisiaj zapiszesz się na nasze szkolenie, nawet pojutrze będziesz mógł odebrać zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Po drugie: ogromna baza pytań z egzaminu taxi we Wrocławiu

Najłatwiejsza, naszym zdaniem, nauka to nauka przez rozwiązywanie quizów – im więcej ich rozwiążesz, tym większa szansa, że pytania z egzaminu taxi we Wrocławiu, nie będą dla Ciebie wyzwaniem nie do przejścia. Oprócz pytań z zeszłych egzaminów, mamy także pytania podobne, ale dotyczące innych obiektów (czyli takie, które mogą się pojawić w przyszłości) – to sprawia, że nie natrafisz na drugi taki sam quiz! Wrocław nie będzie Ci straszny z naszym szkoleniem taxi!

Po trzecie: unikatowy interfejs

Nasze szkolenia taxi zaprojektowaliśmy tak, by nauka szła jak najszybciej i najłatwiej. Stworzyliśmy interfejs, który uczy szybko i bezstresowo, poprzez wygodne mapki interaktywne, tabele i inne narzędzia. Dzięki temu szybko i bezproblemowo ukończysz szkolenie taxi Wrocław.

Po czwarte: sami jesteśmy taksówkarzami

My też zapisywaliśmy się na kurs taxi online i zdawaliśmy egzamin na taxi i wiemy, czego potrzebują kursanci, by jak najsprawniej nauczyć się do egzaminu i przygotować się do pracy na taksówce. Cały czas służymy fachową pomocą i wsparciem.

Po piąte: bonusy

Do każdego kursu taxi Wrocław dołączamy płytę ze wszystkimi pytaniami egzaminacyjnymi oraz egzemplarz regulaminu zarobkowego przewozu osób – obowiązkowe wyposażenie każdego pojazdu taxi we Wrocławiu!

Kurs licencja taxi Wrocław: jak się zapisać?

Zapiszesz się na kurs w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz kurs taxi Wrocław z dostępnych na stronie Kursy Taxi i kliknij “Zamów”.
  2. W nowo otwartej stronie wpisz swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu (pozostałe dane możesz podać później).
  3. W kolejnym punkcie wybierasz sposób dostawy zaświadczenia. Jeśli wybierzesz Paczkomat poprosimy Cię o wskazanie urządzenia, w którym chcesz odebrać dokumenty.
  4. Następnie wybierz sposób płatności – udostępniamy szybki przelew (tpay.com) lub zwykły przelew.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz od nas komplet wiadomości z danymi niezbędnymi do rozpoczęcia kursu taxi.

Możesz także napisać do nas na kontakt@dobrykurstaxi.pl z prośbą o zapisanie Cię na kurs. Zrobimy to za Ciebie!

Zamów kurs i odbierz zniżkę na terminal płatniczy!

Wszyscy nasi kursanci dostają zniżkę na terminal płatniczy z funkcją przyjmowania płatności zbliżeniowych. Twój terminal na własność jedynie za 249 zł netto!

Więcej informacji

Jesteś osobą bezrobotną?

Możesz ubiegać się o sfinansowanie szkolenia taxi w naszym ośrodku przez Urząd Pracy. Nie przejmuj się, pomożemy Ci przejść całą procedurę.

Więcej informacji

Nasze szkolenia taxi

  • prowadzimy online - uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • wygodne płatności przelewami ekspresowymi
  • zaświadczenia wysyłamy kurierem DPD, Paczkomatami i Pocztą Polską
  • baza kilkudziesięciu tysięcy pytań (najwięcej w Polsce), zbliżonych tematyką do pytań egzaminacyjnych
  • mogą zostać sfinansowane przez Twój Urząd Pracy - jeśli jesteś osobą bezrobotną

Wszystkie zalety naszych kursów taxi

Potrzebujesz więcej informacji?