Nasze kursy taxi – cennik

Kurs taxi Katowice

Odbądź z nami szkolenie taxi online, dzięki któremu zdasz egzamin na licencję taxi w Katowicach. Przygotowaliśmy ogromną bazę pytań egzaminacyjnych i unikatowy interfejs - interaktywne mapki i quizy - dzięki którym szybko i bezstresowo utrwalisz zdobytą wiedzą.

Zapisz się już teraz - nasz kurs taxi Katowice kosztuje tylko 149 zł!

Szkolenie taxi Katowice - więcej informacji

Kurs taxi Kraków

Kurs taxi online przygotowujący do egzaminu taxi w Krakowie. Kurs jest niezbędny aby zapisać się na egzamin taxi i uzyskać licencję w Krakowie.

W ramach kursu uzyskujesz nieograniczony czasowo dostęp do lekcji, zgodnych z programem wprowadzonym przez władze miasta Krakowa oraz do quizów, przygotowujących do egzaminu. Mamy największą bazę danych pytań (niemal 20 tys.), dzięki czemu możesz mieć gwarancję skutecznej nauki do egzaminu.

Szkolenie taxi Kraków - więcej informacji

Kurs taxi Łódź

Kurs na taksówkarza przygotowujący do pracy w mieście Łódź. Szkolenie jest obowiązkowe aby zapisać się na egzamin taxi i uzyskać licencję taxi w mieście Łódź.

W ramach kursu taxi Łódź przekażemy Ci nieograniczony czasowo dostęp do lekcji, zgodnych z programem wprowadzonym przez władze miasta Łodzi oraz do quizów, przygotowujących do egzaminu. Mamy największą bazę danych pytań (niemal 20 tys.), dzięki czemu masz gwarancję skutecznej i szybkiej nauki do egzaminu.

Szkolenie taxi Łódź - więcej informacji

Kurs taxi Poznań

Kurs taxi Poznań już ruszył!. Możesz się już na niego zapisać i za profesjonalne szkolenie na taxi zapłacić jedynie 149 zł!

Kurs jest obowiązkowy dla wszystkich kandydatów do uzyskania licencji taxi w Poznaniu, a zaświadczenie, które od nas dostaniesz, uprawni Cię do zapisania się na egzamin.

Nasi kursanci otrzymują dostęp do innowacyjnego interfejsu z interaktywnymi mapkami i wygodnymi quizami egzaminacyjnymi, dzięki czemu nauka do egzaminu jest wyjątkowo łatwa i szybka.

Szkolenie taxi Poznań - więcej informacji

Kurs taxi Warszawa

Szkolenie przygotowujące do egzaminu taxi w m.st. Warszawie. Szkolenie jest niezbędne aby podjąć pracę jako kierowca taksówki w Warszawie.

W ramach kursu uzyskujesz nieograniczony czasowo dostęp do lekcji, zgodnych z programem wprowadzonym przez Radę m.st. Warszawy oraz do quizów, przygotowujących do egzaminu. Mamy największą bazę danych pytań egzaminacyjnych (niemal 20 tys.), dzięki czemu możesz mieć gwarancję skutecznej nauki do egzaminu.

Szkolenie taxi Warszawa - więcej informacji

Kurs taxi Wrocław

Kurs na taxi Wrocław już ruszył!

Kurs taxi online, dzięki któremu zdobędziesz licencję na taksówkarza we Wrocławiu

W ramach kursu taxi uzyskasz dostęp do lekcji oraz mapek, ułatwiających zapamiętanie topografii. Ponadto, szkolenie uzupełniają pytania egzaminacyjne, dzięki którym szybko przyswoisz materiał na egzamin na licencję taxi.

Zapisz się już teraz - szkolenie taxi Wrocław kosztuje tylko 149 zł

Szkolenie taxi Wrocław - więcej informacji

Ile kosztuje kurs taxi w twoim mieście?

Wszystkich, którzy chcieliby zdobyć nowe kwalifikacje – uprawnienia taksówkarza – i rozpocząć nowy rozdział w pracy zawodowej, zapraszamy na nasz kurs taxi, który łączy w sobie wiedzę teoretyczną z wiedzą praktyczną, a doprawiony jest dużą porcją doświadczenia naszych pracowników. Istotne pytanie, które zapewne pojawia się w głowach wszystkich zainteresowanych takim szkoleniem, brzmi: ile kosztuje kurs taxi. Odpowiedź jest uzależniona od miejscowości, w której kursant chce otrzymać licencję taksówkarza. Cena kursu w Warszawie wynosi 99 zł, natomiast w pozostałych miastach – 149 zł.

Oprócz informacji, ile kosztuje kurs taxi, nasi klienci zwykle zainteresowani są odpowiedzią na pytanie, czy po ukończonym kursie taxi utracą dostęp do bazy pytań (nasza baza to blisko 20 tysięcy pytań egzaminacyjnych!). Z Dobrym Kursem Taxi, który nie kosztuje wiele, dostęp do materiałów szkoleniowych trwa przez cały czas, 24/7, od momentu zapisania się na kurs aż do chwili, w której kursant zda wszystkie niezbędne egzaminy, tak aby nauka do egzaminu taxi była jak najsprawniejsza.