Pages Navigation Menu

szkolenie na licencję taxi Wrocław

Łatwe gry lotto

Łatwe gry lotto

Wybierając grę lotto, w której można wygrać dużą wygraną, wiele osób bierze pod uwagę zarówno sumę, którą można zdobyć, jak i prawdopodobieństwo. Gry, które dają wysoką szansę wygrania to między innymi mini lotto oraz ekstra pensja. Jakie są korzyści w przypadku wybrania tych gier?
W przypadku mini lotto konieczne jest wybranie przynajmniej pięciu liczb od 1-42. Istnieje możliwość obstawienia nawet dwunastu liczb, jednak jest to już gra systemowa, w przypadku której cena zakładu jest wyższa.
Inną grą o wysokim stopniu prawdopodobieństwa jest ekstra pensja.

 

W przypadku tej gry wybrać należy pięć liczb z puli trzydziestu pięciu oraz jedną z zakresu 1-4. Choć cena zakładu jest wyższa niż w przypadku mini lotto, to należy pamiętać, że aby trafić najniższą wygraną należy trafić tylko dwie liczby, podczas aby otrzymać jakąkolwiek wygraną w mini lotto konieczne jest trafienie trójki.
Losowania gier mini lotto i ekstra pensji odbywają się codziennie. W przypadku takiej gry jak ekstra pensja wyniki można sprawdzać w różnych miejscach. Są one dostępne w kolekturach, a także w internecie.