Gdzie chcesz zostać taksówkarzem?


Sprawdź, czy możesz zapisać się na kurs taxi online.

Zalety

Największa baza pytań

Dobry Kurs Taxi dysponuje bazą kilkudziesięciu tysięcy pytań, zbliżonych do egzaminacyjnych. Nasi kursanci mają dostęp do potężnej bazy quizów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, od uruchomienia kursu, aż do zdania wszystkich egzaminów.

Tylko Dobry Kurs Taxi posiada tak rozbudowaną i tak bardzo aktualną bazę quizów egzaminacyjnych, gwarantujących skuteczną naukę do egzaminu na licencję TAXI.

Szybka wysyłka zaświadczeń

W cenie kursu taxi zawarty jest koszt wysyłki zaświadczenia: kurierem DPD, Paczkomatami lub (na życzenie Pocztą Polską). Dzięki temu, możesz odebrać przesyłkę z dokumentami gdzie chcesz i kiedy chcesz, nawet w środku nocy w Paczkomacie i błyskawicznie zapisać się na egzamin taxi.

Niska cena

Dzięki naszym niestandardowym rozwiązaniom, jesteśmy w stanie zaoferować ceny za kurs taxi już od 99 zł. W cenie: dostęp do wszystkich lekcji, ogromna baza quizów egzaminacyjnych, wystawienie zaświadczenia i oczywiście wysyłka.

Kursy całkowicie online

Uczysz się gdzie i kiedy chcesz. Nie musisz rezygnować z pracy zawodowej, by chodzić na kurs, lub poświęcać wolnego weekendu. Dzięki Dobremu Kursowi Taxi uczysz się wtedy, kiedy to Ci pasuje.

Już nigdy nie przeoczysz żadnej lekcji na szkoleniu taxi, a mimo to cały czas będziemy dla Ciebie. Po to, by pomóc Ci zostać taksówkarzem.

Szybkie przelewy

Jesteśmy nowoczesni. Za kurs w Dobrym Kursie Taxi zapłacisz szybkim przelewem (i będzie od razu dostępny), przelewem, a wkrótce także kartą płatniczą.

Społeczność

Jesteśmy otwarci na wszelkie rady i wskazówki. Wierzymy, że środowisko taksówkarzy tworzy społeczność, dlatego otwieramy się
na wszelkie pomysły i sugestie, które przekazują nam nasi kursanci. Reagujemy na wszystkie informacje o błędach, nieścisłościach i zdezaktualizowanych danych.

Naszym kursantom oferujemy możliwość przyłączenia się do grup na Facebooku, a także zapewniamy sprawnie działający system komunikacji z ośrodkiem.

Galeria

Poniżej zamieściliśmy kilka zrzutów ekranu z naszych szkoleń taxi online.

Kurs taxi Kraków - quiz

Kurs taxi Kraków – quiz

Kurs taxi Kraków - quiz

Kurs taxi Kraków – quiz

Kurs taxi Kraków - ulice

Kurs taxi Kraków – ulice

Kurs taxi Kraków - dzielnice

Kurs taxi Kraków – dzielnice

Kurs na taksówkarza Warszawa - quizy

Kurs na taksówkarza Warszawa – quizy

Kurs na taksówkarza Warszawa - quizy

Kurs na taksówkarza Warszawa – quizy

Szkolenie taxi Warszawa - mapy

Szkolenie taxi Warszawa – mapy

Kurs na taksówkarza Warszawa - dzielnice

Kurs na taksówkarza Warszawa – dzielnice

Kurs na taksówkarza Warszawa - ulice

Kurs na taksówkarza Warszawa – ulice

Kurs Taxi Warszawa - treść

Kurs Taxi Warszawa – treść

Kurs Taxi Warszawa - treść

Kurs Taxi Warszawa – treść