Pages Navigation Menu

szkolenie na licencję taxi Wrocław

Audi S3 Coupe: Moc, osiągi i charakterystyka sportowego coupe marki Audi

Audi S3 Coupe: Moc, osiągi i charakterystyka sportowego coupe marki Audi

Sportowe coupé marki Audi – Audi S3 Coupe

Audi S3 Coupe to samochód dla miłośników sportowych samochodów, którzy cenią sobie szybkość, dynamikę oraz wyrafinowane osiągi. Jest to propozycja dla osób, które szukają nie tylko mocnego silnika, ale również zwracają uwagę na design, funkcjonalność wnętrza oraz wyposażenie.

Design Audi S3 Coupe

Wygląd zewnętrzny Audi S3 Coupe wyróżnia się sportowym charakterem. Ostre kształty karoserii, podkreślone linie i agresywnie wyglądający przedni grill przyciągają uwagę. Model ten charakteryzuje się również świetnymi proporcjami oraz harmonijnymi proporcjami.

Wyposażenie wnętrza

Wnętrze Audi S3 Coupe zadziwia ergonomią oraz wygodą. Doskonałe osiągnięcia technologii sprawiają, że kierowca może w pełni koncentrować się na prowadzeniu auta. Warto zwrócić uwagę na bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą między innymi:

– System audio Bose
– Elektrycznie sterowane fotele
– Klimatyzacja automatyczna
– System nawigacji satelitarnej
– Head-up Display

Charakterystyka techniczna

Pod maską Audi S3 Coupe kryje się benzynowy silnik o pojemności 2.0 TFSI z turbodoładowaniem, który generuje moc 310 KM. W połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią biegów S-Tronic i napędem na 4 koła quattro, samochód jest w stanie rozpędzić się do 100 km/h zatrważającą prędkością zaledwie w 4,8 sekundy.

Cena Audi S3 Coupe

Ceny Audi S3 Coupe zaczynają się od około 190 tysięcy złotych. Jest to cena, która nie odbiega od standardów segmentu aut sportowych. Do dyspozycji klientów pozostają różne odmiany wyposażenia oraz dodatkowe opcje, które mogą wpłynąć na ostateczną cenę.

Podsumowanie

Audi S3 Coupe to prawdziwe sportowe coupé, które łączy w sobie bardzo dobre osiągi, wyrafinowany design oraz bogate wyposażenie. To idealna propozycja dla osób, które nie boją się wyzwań na drodze i cenią sobie komfort jazdy, elegancki design oraz wyjątkową dynamikę.